Bestuur

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Sinds 23 juni 2013 is onze vereniging een vzw, “Judoclub Berlare Donkmeer vzw”.
Ze is geregistreerd onder ondernemingsnummer 0536240051
De statuten van onze vereniging werden in het Belgisch Staatsblad gepubliceerd op 2 juli 2013 en aangepast op 15 juli 2016.  Deze zijn online te raadplegen.

De Raad van Bestuur werkt als overkoepelend orgaan voor de judoclubs:
• Kumiuchi Berlare – VJF registratienummer 4103
• Kumiuchi Donkmeer – VJF registratienummer 4020

Deze wordt gevormd door de leden van het Dagelijks Bestuur van deze 2 judoclubs.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Dagelijks bestuur
Judoclub Kumiuchi Berlare:

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]VOORZITTER
Stefan Ruiz
stefan@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]ONDERVOORZITTER
Ann Poppe
ann@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]SECRETARIS
Van Nieuwenhuyse Freddy
freddy@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]PENNINGMEESTER
Clement Elke
elke@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]BESTUURSLID
Jim De Backer
jim@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]BESTUURSLID
Evy Moerman
evy@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Dagelijks bestuur
Judoclub Kumiuchi Donkmeer:

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]VOORZITTER
Sabrina Van Accolyen
sabrina@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]SECRETARIS
Karien Spieckermann
karien@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]PENNINGMEESTER
Johan Larivière
johan@judoclubberlare.be[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]