Bestuur

Sinds 23 juni 2013 is onze vereniging een vzw, “Judoclub Berlare Donkmeer vzw”.
Ze is geregistreerd onder ondernemingsnummer 0536240051
De statuten van onze vereniging werden in het Belgisch Staatsblad gepubliceerd op 2 juli 2013 en aangepast op 15 juli 2016.  Deze zijn online te raadplegen.

De Raad van Bestuur werkt als overkoepelend orgaan voor de judoclubs:
• Kumiuchi Berlare – VJF registratienummer 4103
• Kumiuchi Donkmeer – VJF registratienummer 4020

Deze wordt gevormd door de leden van het Dagelijks Bestuur van deze 2 judoclubs.

Dagelijks bestuur
Judoclub Kumiuchi Berlare:

VOORZITTER
Pieters Jan
jan@judoclubberlare.be

ONDERVOORZITTER
Ruiz Stefan
stefan@judoclubberlare.be

SECRETARIS
Van Nieuwenhuyse Freddy
freddy@judoclubberlare.be

PENNINGMEESTER
D’Hollander Annelien
annelien@judoclubberlare.be

BESTUURSLID
Poppe Ann
ann@judoclubberlare.be

BESTUURSLID
Clement Elke
elke@judoclubberlare.be

Dagelijks bestuur
Judoclub Kumiuchi Donkmeer:

VOORZITTER
Coen Gunter
gunter@judoclubberlare.be

SECRETARIS
Spieckermann Karien
karien@judoclubberlare.be

PENNINGMEESTER
Van Accolyen Sabrina
sabrina@judoclubberlare.be